Продължете към съдържанието

Тържествено изпращане на випуск 2026 г

ПГЕТ “Георги С. Раковски” има удоволствието да Ви покани на тържествено изпращането на абитуриентите от Випуск 2026, което ще се състои на 14 май 2026 г. от 17:00 ч. в двора на училищния завод.